• (0216) 527 53 53

Maltepe’de iskanı alınmış son daireler

05 Kasım 2018

Maltepe’de iskanı alınmış son daireler
 

Maltepe Bağdat Caddesinde, Marmaray Maltepe durağına 150 metre mesafede inşa edilen Mimarhan Stil projesinin iskanı alış son 8 dairesi ve 1 adet dükkânı satışı devam etmekte.

 2 Blok 32 daire 2 adet dükkândan oluşan proje yaklaşık 1400m² arsa üzerinde ve zemin artı 4 kattan oluşmakta. 2 kat kapalı otoparkında her daireye bir adet otopark verilmekte. Otopark girişi oldukça rahat girilebilecek bir şekilde inşa edilmiştir.

Mimarhan Stil Projesi Bölgenin En Lüks Projesi Konumunda

Mimarhan A.Ş. “Daima En İyisi” sloganının karşılığı bu projede net bir şekilde gözle görülmekte. Mimarhan Stil temelinde 110cm kalınlığında C40 beton kullanmış ve berde betonları 35 cm kalınlığında adeta bir kale gibi inşa edilmiştir. Çatısında Kılıçoğlu kiremit, pencerelerine Pimapen marka pen kullanmıştır. 8 ve 12 kişilik asansörleri Kone marka olup İtalya’dan ithal edilmiştir. Boyalarında Jotun marka boya kullanılmış, seramik fayans ve vitrifiyesi Vıtra marka kullanılmış. Eviye, ocak, davlumbaz, fırınları Franke marka olup Almanya’dan ithal edilmiştir. Jeneratörü AKSA , Kazan dairesi ekipmanları BUDERUS, su deposu paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cephe kaplamaları Asaş alüminyum, güneş kırıcıları saray markadır. Daha burada sayamadığımız onlarca birbirinden kıymetli markaların kullanıldığı Mimarhan Stil projesinde daire fiyatları ise bir okadar rekabetçidir.

Mimarhan Stil Projesindeki Daire m² ve tipleri

Projede toplam 16 çeşit daire bulunmakta 1+1 ,2+1, 2+2, 2+1 açık mutfak ve dubleks dairelerden oluşmakta. Projede 75m2 den 220m² ye kadar daireler bulunmakta.

Mimarhan Stil Projesi kentsel dönüşüm kapsamında yapıldığından %1 KDV ye tabıdır. %1 KDV’yi de Mimarhan A.Ş. karşıladığından, %0 KDV ile daire satın alma imkânı sunulmaktadır.

Planlanan Projeler (tümü)

Tamamlanan Projeler (tümü)

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

BİLGİ TOPLUMU HİZMETLER